Cocciné b2b

Sprzedawaj z nami produkty, które troszczą się o obuwie i środowisko. Razem dbajmy o planetę.

Jeśli masz sklep obuwniczy, ekologiczny, slow fashion, itp. i chcesz wzbogacić swoją ofertę o wartościowe produkty - jesteś we właściwym miejscu.

Doświadczenie to nasz atut!

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnią historią. Stoi za nami doświadczenie, sprawdzone receptury i rekomendacje klientów. Posiadamy własne laboratorium oraz zakład produkcyjny, znamy potrzeby rynku i jesteśmy w stanie niezwłocznie zareagować na zmieniające się trendy rynkowe. Linia Coccine Eco jest wynikiem naszych studiów i pracy naszego zespołu laboratoryjnego. Jeśli jesteś zainteresowany kosmetykami Eco pod swoją marką – zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Marketing jest dla nas ważny, bo wiemy że go potrzebujesz

Dbamy także o stronę marketingową – jako jeden z największych producentów w Polsce, systematycznie inwestujemy w promocje w różnych mediach branżowych i lifestylowych. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą Coccine Eco w swoich sklepach pomożemy Ci dotrzeć z informacją do Twoich klientów – zredagujemy komunikaty, dostarczymy ulotki i plakaty.

Pomagamy zwiększyć sprzedaż

Towar wysyłamy kurierem w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania zamówienia. Jeżeli chcesz otrzymać stojak ekspozycyjny, ulotki informacyjne, katalogi i inne materiały marketingowe – zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem handlowym lub napisz o tym w zamówieniu. Chętnie dostarczymy też materiały szkoleniowe dla sprzedawców lub przeszkolimy ich online ze sprzedaży produktów z linii Eco.

Czytaj więcej

Zapraszamy do współpracy!

  • Możesz zamówić nasze produkty linii Coccine Eco lub zwrócić się z zapytaniem o markę własną - chętnie przygotujemy ofertę.

  • Od ponad 20 lat prowadzimy działalność w zakresie produkcji, dystrybucji i doradztwa technicznego profesjonalnej chemii oraz akcesoriów do obuwia dla klientów w 30 krajach świata.

  • Posiadamy własne laboratorium oraz zakład produkcyjny. Mamy wypracowane wysokie standardy produkcji, dostarczając na rynek efektywne i przystępne cenowo produkty.

  • Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy biznesowej i wykazujemy się dużą elastycznością, ponieważ jesteśmy nastawieni na wieloletnią współpracę.

  • Systematycznie zdobywamy branżowe nagrody i wyróżnienia.

  • Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. Informujemy w nim o nowościach w ofercie, promocjach i webinarach szkoleniowych.

Koordynator rynku:

Piotr Mierzejewski – tel. +48 608 510 278, email: bydgoszcz@dakoma.com.pl

Zamów subskrypcję naszego newslettera

Informujemy w nim o nowościach w ofercie, promocjach i webinarach szkoleniowych