Blog

Certyfikat VIVA!

Silky Fresh to oficjalnie pierwszy produkt w naszej ofercie, który posiada Certyfikat Fundacji Viva! Znak V to wyróżnik produktów wegańskich i pokazuje, że nie powstały one kosztem cierpienia ani wyzysku zwierząt.

Czytaj więcej

Dzień Ziemi 2023

Z okazji Dnia Ziemi 2023 załoga naszej firmy poświęciła piątkowe popołudnie na porządkowanie najbliższej okolicy.

Czytaj więcej

Ekotrendy na 2023 rok

Różne grupy społeczne, narody i każdy z nas indywidualnie jesteśmy już coraz bardziej świadomi konieczności zachowań proekologicznych. Podejście to łączy się ze wzrostem świadomości znaczenia ekologii oraz konieczności osobistego zaangażowania w dobro naszej planety.

Czytaj więcej

Dzień Sprzątania Biurka

Porządek na biurku to - zdawałoby się - banalna i zwykła rzecz. Wszyscy w mniejszym lub większym stopniu o to dbamy. Tymczasem najczęściej okazuje się, że w zasięgu wzroku i ręki mamy mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, akcesoriów, dokumentów, które zabałaganiają przestrzeń.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Bez Kupowania

Mnóstwo osób na całym świecie z zapartym tchem wyczekuje jesiennych promocji na Black Friday, który wypada w 2022 roku 25 listopada.

Czytaj więcej

Wszystkie śmieci są nasze!

Czytaj więcej

Nowe opakowania sznurowadeł

Sznurowadła to produkt, z którego korzysta każdy z nas. Ale rzadko kto przygląda się jak są pakowane i zastanawia, dlaczego i po co?

Czytaj więcej

Wakacyjne eko-przykazania

Wakacje to czas, kiedy lubimy podróżować. Przemieszczać się, odwiedzać nieznane miejsca, ciekawe zakątki i mieć więcej kontaktu z dziką naturą. Warto trzymać się kilku prostych zasad, żeby odwiedzane miejsca mogły jeszcze długo służyć nam oraz innym urlopowiczom.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Tropików

Międzynarodowy Dzień Tropików pozwala przypomnieć o niezwykłej urodzie i znaczeniu regionu dla całej Ziemi i naszej cywilizacji: pochłania dwutlenek węgla, produkuje tlen i przyczynia się do powstawania opadów.

Czytaj więcej

Środowisko nie jest na baterie

Coraz więcej sprzętów i narzędzi, używanych przez nas codziennie, jest zasilanych bateriami. Wygoda i frajda posługiwania się mobilnym gadżetem powoduje, że z roku na rok ilość sprzedawanych baterii jednorazowych wzrasta. Stanowią ok. 85% wszystkich używanych w Polsce akumulatorów.

Czytaj więcej