Blog

Magiczna moc roślin

15 sierpnia w polskiej tradycji to święto Matki Boskiej Zielnej. Zbiega się w roku z terminem końca żniw. W zależności od regionu, obyczaj nakazuje sporządzić wtedy własny bukiet, wieniec lub wypełnić kosz zebranymi przez dzieci kwiatami, kłosami zbóż, ziołami i owocami.

Czytaj więcej

Dzień chodzenia do pracy inną drogą

A cóż to za pomysł? Przecież droga do pracy to tylko odcinek, który musimy możliwie szybko pokonać, zanim znów wpadniemy w wir naszej rutynowej działalności i przyjmiemy na barki brzemię naszych codziennych, zawodowych obowiązków.

Czytaj więcej

Letnie wędrówki bardziej eko

Lato, to czas, kiedy wyjątkowo mocno ciągnie nas, by zanurzyć się w górskie lub leśne ostępy, cieszyć się śpiewem ptaków, czuć dreszczyk emocji, co też kryje się za zakrętem ścieżki.

Czytaj więcej

Certyfikat VIVA!

Silky Fresh to oficjalnie pierwszy produkt w naszej ofercie, który posiada Certyfikat Fundacji Viva! Znak V to wyróżnik produktów wegańskich i pokazuje, że nie powstały one kosztem cierpienia ani wyzysku zwierząt.

Czytaj więcej

Dzień Ziemi 2023

Z okazji Dnia Ziemi 2023 załoga naszej firmy poświęciła piątkowe popołudnie na porządkowanie najbliższej okolicy.

Czytaj więcej

Ekotrendy na 2023 rok

Różne grupy społeczne, narody i każdy z nas indywidualnie jesteśmy już coraz bardziej świadomi konieczności zachowań proekologicznych. Podejście to łączy się ze wzrostem świadomości znaczenia ekologii oraz konieczności osobistego zaangażowania w dobro naszej planety.

Czytaj więcej

Dzień Sprzątania Biurka

Porządek na biurku to - zdawałoby się - banalna i zwykła rzecz. Wszyscy w mniejszym lub większym stopniu o to dbamy. Tymczasem najczęściej okazuje się, że w zasięgu wzroku i ręki mamy mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, akcesoriów, dokumentów, które zabałaganiają przestrzeń.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Bez Kupowania

Mnóstwo osób na całym świecie z zapartym tchem wyczekuje jesiennych promocji na Black Friday, który wypada w 2022 roku 25 listopada.

Czytaj więcej

Wszystkie śmieci są nasze!

Czytaj więcej

Nowe opakowania sznurowadeł

Sznurowadła to produkt, z którego korzysta każdy z nas. Ale rzadko kto przygląda się jak są pakowane i zastanawia, dlaczego i po co?

Czytaj więcej