Cocciné b2b

Sprzedawaj z nami produkty, które troszczą się o obuwie i środowisko. Razem dbajmy o planetę.

Jeśli masz sklep obuwniczy, ekologiczny, slow fashion, itp. i chcesz wzbogacić swoją ofertę o wartościowe produkty - jesteś we właściwym miejscu.

Doświadczenie to nasz atut!

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnią historią. Stoi za nami doświadczenie, sprawdzone receptury i rekomendacje klientów. Posiadamy własne laboratorium oraz zakład produkcyjny, znamy potrzeby rynku i jesteśmy w stanie niezwłocznie zareagować na zmieniające się trendy rynkowe. Linia Coccine Eco jest wynikiem naszych studiów i pracy naszego zespołu laboratoryjnego. Jeśli jesteś zainteresowany kosmetykami Eco pod swoją marką – zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Marketing jest dla nas ważny, bo wiemy że go potrzebujesz

Dbamy także o stronę marketingową – jako jeden z największych producentów w Polsce, systematycznie inwestujemy w promocje w różnych mediach branżowych i lifestylowych. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą Coccine Eco w swoich sklepach pomożemy Ci dotrzeć z informacją do Twoich klientów – zredagujemy komunikaty, dostarczymy ulotki i plakaty.

We help to increase sales.

We send goods by courier within 2 working days of obtaining the order. If you want to receive a display stand, information leaflets, catalogues and other marketing materials - please contact our sales representative or mention it in your order. We will also be happy to provide training materials for salespeople or train them online on the sale of Eco line products.

Read more

Zapraszamy do współpracy!

  • Możesz zamówić nasze produkty linii Coccine Eco lub zwrócić się z zapytaniem o markę własną - chętnie przygotujemy ofertę.

  • Od ponad 20 lat prowadzimy działalność w zakresie produkcji, dystrybucji i doradztwa technicznego profesjonalnej chemii oraz akcesoriów do obuwia dla klientów w 30 krajach świata.

  • Posiadamy własne laboratorium oraz zakład produkcyjny. Mamy wypracowane wysokie standardy produkcji, dostarczając na rynek efektywne i przystępne cenowo produkty.

  • Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy biznesowej i wykazujemy się dużą elastycznością, ponieważ jesteśmy nastawieni na wieloletnią współpracę.

  • Systematycznie zdobywamy branżowe nagrody i wyróżnienia.

  • Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. Informujemy w nim o nowościach w ofercie, promocjach i webinarach szkoleniowych.

Koordynator rynku:

Piotr Mierzejewski – tel. +48 608 510 278, email: bydgoszcz@dakoma.com.pl

Zamów subskrypcję naszego newslettera

Informujemy w nim o nowościach w ofercie, promocjach i webinarach szkoleniowych